Działacze

Izabela Klapińska

Izabela Klapińska

Prezes

Z wykształcenia informatyk. Z zamiłowania behawiorysta i trener właścicieli psów oraz groomer. W domu mieszkam z dwójką dzieci, mężem i dwoma psami rasy border collie-Toro i Shira, które na co dzień pomagają mi w pracy z trudnymi psami. W gospodarstwie mamy także inne zwierzęta: świnkę wietnamską, owce. Prowadzę ośrodek terapii zachowań i w fundacji zajmuję się problemowymi psami oraz oceną psów do adopcji. Mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że moje życie zeszło na psy:)

Anna Dudek

Anna Dudek

Przewodnicząca Rady Nadzorczej

Matka Polka pracująca w korporacji i w zaciszu domowym. Kobieta sukcesu, a sukces to cudowna córka, niesforna nastolatka. Pasjonatka literatury różnej, a w szczególności fantasy. Osobista posiadaczka kotki oraz kota, a w przyszłości z pewnością i psa. Od niedawna zaangażowana w opiekę nad 4-nożnymi podopiecznymi Oleśnickich Bid.

`

Magdalena Gmyrek

Magdalena Gmyrek

Vice Prezes

 

Pracująca mama dwójki dzieci, uwielbiam dobrą książkę, włoską kuchnię, azyl  oraz moją wypielęgnowaną działkę. Od zawsze chciałam pomagać braciom mniejszym i zwalczać bezdomność zwierząt. Jestem posiadaczką 3 kotów.

 

Małgorzata Chojaczyk

Małgorzata Chojaczyk

Rada Nadzorcza

Od niedawna jestem mamą, rola ta pochłania większość mojego czasu. W domu mamy psa i kota z azylu. Z wykształcenia jestem zootechnikiem. Uwielbiam przebywać wśród zwierząt, obserwować je, uczyć się ich zachowania. Dzięki wolontariacie mogę spełniać swoje marzenia i pracować ze zwierzętami oraz pogłębiać swoją wiedzę na ich temat! Lubię spacery, czasami przeczytać coś lekkiego lub oglądnąć fajną komedie. Dużo radochy sprawia mi gdy mogę coś dobrego ugotować, czy upiec.

Anna Krysiak

Anna Krysiak

Opiekun wolontariatu

Z wykształcenia administratywistka, technik weterynarii.
Obecnie mama 24 h/dobę. Zwierzęta są moją pasją. Walczę o poprawę losu zwierząt, które przebywają w rażących warunkach. Z Fundacją Oleśnickie Bidy zawiązana jestem od samego początku. Zajmuję się wolontariatem.
Co siejesz, to zbierasz. To co dajesz, to dostajesz

Ewa Tusznicka

Ewa Tusznicka

Wolontariusz

Wolontariuszka Ewa  od dziecka zwana Kocią Mamą i tak zostało do dziś. W domu Mąż i dwa czasami trzy koty. Praca ze zwierzakami to marzenie z dzieciństwa, teraz się spełnia.

 

Marek Jański

Marek Jański

Wolontariusz

Mam na imię Marek, mam 33 lata w życiu najwięcej satysfakcji sprawia mi pomoc innym ludziom i zwierzętom stąd praca w wolontariacie. Pozdrawiam.

Jula Wójcik

Jula Wójcik

Wolontariusz

Julka, mam 19 lat, moją pasją jest fotografia i spędzanie czasu ze zwierzętami. W moim życiu, jak i w domu zamieszkał Dżeki, który całkowicie odmienił moje życie i zmotywował mnie abym jeszcze więcej dawała z siebie jeśli chodzi o pomoc zwierzętom.

Mirela Batog

Mirela Batog

Wolontariusz

 

32 lata, miłośniczka psów, właścicielka znajdy ze śmietnika, zaangażowana w walkę o prawa zwierząt i poprawę ich bytowania, pasjonatka kuchni roślinnej.

 

Patrycja Niklewicz

Patrycja Niklewicz

Wolontariusz

Jestem Patrycja, na co dzień pracuje a w wolnym czasie pomagam w fundacji. Kocham zwierzęta, jestem właścicielką trzech szynszyli, Bidowego psa Kaika, a od niedawna Bidowej kotki. Interesuje się fotografią, często robię zdjęcia zwierzakom z Olesśnckich Bid.

 

Agnieszka Spała

Agnieszka Spała

Wolontariusz

 

Agnieszka- Na co dzień pracuję jednak wolny czas lubię spędzać aktywnie. Nie lubię nudy. Pomoc słabszym i potrzebującym zwierzetom jak i ludziom jest dla mnie najważniejsza. Widok radosnego psa machajacego ogonem jest świetną motywacją do działania na ich rzecz.

 

Agnieszka Wójcik

Agnieszka Wójcik

Wolontariusz

 

Nazywam się Agnieszka, mam 21 lat. Jestem wolontariuszką od około pół roku. Uwielbiam pomagać w schronisku, ponieważ mogę być blisko zwierząt, które kocham.

 

Dorota i Kamila Balickie

Dorota i Kamila Balickie

Wolontariusz

Siostry wolontariuszki. Jesteśmy wolontariuszkami ponad 2 lata. Praca w fundacji daje nam dużo radości i satysfakcji. Wolontariat sprawia, że czujemy się lepszymi ludźmi. Jest również cennym doświadczeniem w naszym życiu. Praca na Azylu jest bardzo uzależniająca- ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dzięki wolontariatowi spędzamy atrakcyjnie czas, w którym choć troszkę zmieniamy świat na lepsze. Po prostu- kochamy to, co robimy!

Kacper Fesnak

Kacper Fesnak

Wolontariusz

Nazywam się Kacper. Pomagam zwierzakom, bo lubię mieć satysfakcje z pracy, którą wykonuję. Wdzięczność, jaką oddają człowiekowi jest nieograniczona. Lubię przychodzić do miejsca, gdzie ludzie robią coś więcej

Karolina Radzińska

Karolina Radzińska

Wolontariusz

 

Nazywam się Karolina, mam 18 lat.  W azylu pomagam 4 lata. Uwielbiam zajmować się psami i kotami.

 

Michalina Wieńska

Michalina Wieńska

Wolontariusz

Nazywam się Michalina, mam 16 lat i od trzech lat realizuje się jako wolontariuszka oddając naszym zwierzakom całe serce. Po za muzyką, wielką radość mi daje obserwowanie jak brak zaufania psa przeradza się w bezgraniczną miłość i oddanie, a jeszcze większą satysfakcją jest to kiedy sama mogę brać w tym udział

Aneta

Aneta

Wolontariusz

 

Zwierzęta to moja pasja. Uwielbiam je obserwować i spędzac z nimi czas. Zasługują na szacunek i troskę. Wolontariat na Azylu daje mi wiele radości. Wierzę w to, że spacery, drapanie za uszkami i wspólne zabawy dodają zwierzakom odwagi, a widok radosnych mordek i merdających ogonków motywuje mnie do tego jeszcze bardziej.

 

Basia Dudek

Basia Dudek

Wolontariusz

 

Miłośniczka zwierząt i sztuki Zdzisława Beksińskiego, domorosły mól książkowy. W wolnych chwilach zatraca się w świat muzyki i gier komputerowych.

 

Kacper Konopielko

Kacper Konopielko

Wolontariusz

Nazywam się Kacper, mam 20 lat, ukończyłem technikum weterynarii. Jestem wolontariuszem w fundacji od stycznia 2018. Bardzo się cieszę że mogę się spełniać w tej roli, pomagając wszystkim zwierzakom.

Katarzyna Niesobska-Łacny ,Maciej Łacny

Katarzyna Niesobska-Łacny ,Maciej Łacny

Rodzina wolontariacka w duecie

Jesteśmy wolontariuszami Oleśnickich Bid od marca 2016 roku. Najważniejsza dla nas jest pomoc zwierzakom, które z różnych przyczyn nie mają domu i straciły zaufanie do ludzi. W tą pomoc wkładamy całe swoje serce i wolny czas. Sami posiadamy 3 psy (,w tym 2 przygarnięte) i jednego kotka. Dzisiaj wiemy, że bycie wolontariuszem to bardzo poważne i odpowiedzialne zajęcie i jak ważne jest dzielenie się sobą.Obserwowanie, jak zlękniony pies staje się szczęśliwy, jak zaczyna się z nami bawić i merdać ogonem – to prawdziwa „zapłata”. Najszczęśliwsza chwila to ta, kiedy pies znajduje swój nowy, szczęśliwy dom.

Agata i Marcin Knapik

Agata i Marcin Knapik

Wolontariusze

Mąż i żona, rodzice dwóch kotów i jednego psa. W Oleśnickich Bidach występujemy jak bliźniaki syjamskie – zawsze w parze. Wolontariat jest dla nas możliwością wyrwania się z wirtualiów korpoświata i realnego wpływu na komfort życia kilku cudownych stworzeń. Daje nam ból pleców i lekkość duszy.

Kinga Karolak

Kinga Karolak

Wolontariusz

Nazywam się Kinga, mam 15 lat. Jestem wolontariuszką od 2 lat i był to czas, w którym wiele nauczyłam się o zwierzętach i pracy z nimi. Wielką radość sprawia mi pomoc kotom i psom, które straciły dom i przechodzą ciężkie chwile w swoim zwierzęcym życiu. Cieszę się, że mogę robić coś co sprawia, że ten świat jest lepszy.

 

Dominika Łaskawska

Dominika Łaskawska

Wolontariusz

Nazywam się Dominika. Od września 2018 roku pomagam w wolontariacie. Uczęszczam do liceum, a swoją przyszłość wiążę z pomaganiem bezdomnym zwierzętom. Jeżdżenie do azylu jest dla mnie ważną częścią życia; sprawia mi to ogromną satysfakcję z tego co robię. Zwierzęta odgrywają dużą rolę w moim życiu.

Kampanie

  • Przekaż nam swój 1%

    https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000601982/

  • Podsumowanie Roku 2018

  • Perełki Oleśnickich Bid

Akcje stałe