Działacze

Izabela Klapińska

Izabela Klapińska

Prezes

Z wykształcenia informatyk. Z zamiłowania behawiorysta i trener właścicieli psów oraz groomer. W domu mieszkam z dwójką dzieci, mężem i dwoma psami rasy border collie-Toro i Shira, które na co dzień pomagają mi w pracy z trudnymi psami. W gospodarstwie mamy także inne zwierzęta: świnkę wietnamską, owce. Prowadzę ośrodek terapii zachowań i w fundacji zajmuję się problemowymi psami oraz oceną psów do adopcji. Mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że moje życie zeszło na psy:)

Anna Dudek

Anna Dudek

Przewodnicząca rady nadzorczej

Matka Polka pracująca w korporacji i w zaciszu domowym. Kobieta sukcesu, a sukces to cudowna córka, niesforna nastolatka. Pasjonatka literatury różnej, a w szczególności fantasy. Osobista posiadaczka kotki oraz kota, a w przyszłości z pewnością i psa. Od niedawna zaangażowana w opiekę nad 4-nożnymi podopiecznymi Oleśnickich Bid.
Magdalena Gmyrek

Magdalena Gmyrek

Vice Prezes

 

Pracująca mama dwójki dzieci, uwielbiam dobrą książkę, włoską kuchnię, azyl  oraz moją wypielęgnowaną działkę. Od zawsze chciałam pomagać braciom mniejszym i zwalczać bezdomność zwierząt. Jestem posiadaczką 3 kotów.

 

Małgorzata Chojaczyk

Małgorzata Chojaczyk

Rada Nadzorcza

Z wykształcenia jestem zootechnikiem. W domu mamy adoptowane 2 psy i 3 kociaki z Fundacji.  Uwielbiam przebywać wśród zwierząt, obserwować je, uczyć się ich zachowania. Dzięki wolontariatowi mogę spełniać swoje marzenia oraz pogłębiać swoją wiedzę na temat zwierząt. Lubię spacerować, czasami przeczytać coś lekkiego lub oglądnąć fajną komedię. Dużo radochy sprawia mi, gdy mogę coś dobrego ugotować lub upiec.

Anna Krysiak

Anna Krysiak

Opiekun wolontariatu

Z wykształcenia administratywistka, technik weterynarii.
Obecnie mama 24 h/dobę. Zwierzęta są moją pasją. Walczę o poprawę losu zwierząt, które przebywają w rażących warunkach. Z Fundacją Oleśnickie Bidy zawiązana jestem od samego początku. Zajmuję się wolontariatem.
Co siejesz, to zbierasz. To co dajesz, to dostajesz

Halina Piejdak

Halina Piejdak

Wolontariusz

Pracująca mama dorastającego chłopca, miłośniczka zwierząt, szczęśliwa posiadaczka trzech kotów. Lubi relaksować się z dobrą książką.

Maria Hornung

Maria Hornung

Wolontariusz

Odkąd pamiętam w moim domu zawsze obecne były zwierzęta: myszy, królik, koty, a następnie psy. Obecnie jestem właścicielką trzech psów – w tym dwa to psiaki przygarnięte, po przejściach. Nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt w domu! Dlaczego udzielam się w Fundacji? Bo kontakt ze zwierzakami oraz walka na rzecz poszerzania świadomości w zakresie praw zwierząt dają mi ogromną satysfakcję. Poza tym, a może przede wszystkim, spotykam tu super wrażliwych, pełnych zapału młodych (duchem i ciałem) wolontariuszy. A to co nas napędza to uśmiechy naszych podopiecznych i ich zdjęcia wysyłane przez nowych właścicieli …. z wakacji, z kanapy, ze spacerku …
Ewa Tusznicka

Ewa Tusznicka

Wolontariusz

Wolontariuszka Ewa  od dziecka zwana Kocią Mamą i tak zostało do dziś. W domu Mąż i dwa czasami trzy koty. Praca ze zwierzakami to marzenie z dzieciństwa, teraz się spełnia.

 

Jula Wójcik

Jula Wójcik

Wolontariusz

Julka, mam 19 lat, moją pasją jest fotografia i spędzanie czasu ze zwierzętami. W moim życiu, jak i w domu zamieszkał Dżeki, który całkowicie odmienił moje życie i zmotywował mnie abym jeszcze więcej dawała z siebie jeśli chodzi o pomoc zwierzętom.
Patrycja Niklewicz

Patrycja Niklewicz

Wolontariusz

Jestem Patrycja, na co dzień pracuje a w wolnym czasie pomagam w fundacji. Kocham zwierzęta, jestem właścicielką trzech szynszyli, Bidowego psa Kaika, a od niedawna Bidowej kotki. Interesuje się fotografią, często robię zdjęcia zwierzakom z Olesśnckich Bid.

 

Marek Jański

Marek Jański

Wolontariusz

Mam na imię Marek, mam 33 lata w życiu najwięcej satysfakcji sprawia mi pomoc innym ludziom i zwierzętom stąd praca w wolontariacie. Pozdrawiam.

Agnieszka Spała

Agnieszka Spała

Wolontariusz

 

Agnieszka- Na co dzień pracuję jednak wolny czas lubię spędzać aktywnie. Nie lubię nudy. Pomoc słabszym i potrzebującym zwierzetom jak i ludziom jest dla mnie najważniejsza. Widok radosnego psa machajacego ogonem jest świetną motywacją do działania na ich rzecz.

 

Kamila Szulc

Kamila Szulc

Wolontariusz

Z wykształcenia zootechnik, technik weterynarii i inseminator. Prywatnie posiadaczka wymarzonego psa rasy border collie, z którym dzielnie pracuję pasąc owce oraz dwóch królików, choć do domowego stada zalicza się jeszcze poł-jamnik i trzy świnki morskie. Od zawsze bardzo chciałam pomagać braciom mniejszym i tym sposobem znalazłam się na pokładzie Oleśnickich Bid
Barbara Fiszer

Barbara Fiszer

Wolontariusz

Z zawodu jestem zootechnikiem i technikiem weterynarii. Aktualnie posiadam 3 świnki morskie i zwiariowanego psa, z którym trenuję agility. W wolnych chwilach zajmuję się inseminacją zwierząt gospodarskich:)

Dorota Balicka

Dorota Balicka

Wolontariusz

 Jestem wolontariuszką ponad 2 lata. Praca w fundacji daje mi dużo radości i satysfakcji. Wolontariat sprawia, że czuję się lepszymi człowiekiem. Jest również cennym doświadczeniem w moim życiu. Praca na Azylu jest bardzo uzależniająca- ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dzięki wolontariatowi spędzam atrakcyjnie czas, w którym choć troszkę zmieniamy świat na lepsze. Po prostu- kocham to, co robię!
Kacper Fesnak

Kacper Fesnak

Wolontariusz

Nazywam się Kacper. Pomagam zwierzakom, bo lubię mieć satysfakcje z pracy, którą wykonuję. Wdzięczność, jaką oddają człowiekowi jest nieograniczona. Lubię przychodzić do miejsca, gdzie ludzie robią coś więcej
Aneta

Aneta

Wolontariusz

 

Zwierzęta to moja pasja. Uwielbiam je obserwować i spędzac z nimi czas. Zasługują na szacunek i troskę. Wolontariat na Azylu daje mi wiele radości. Wierzę w to, że spacery, drapanie za uszkami i wspólne zabawy dodają zwierzakom odwagi, a widok radosnych mordek i merdających ogonków motywuje mnie do tego jeszcze bardziej.

 

Kacper Konopielko

Kacper Konopielko

Wolontariusz

Nazywam się Kacper, mam 20 lat, ukończyłem technikum weterynarii. Jestem wolontariuszem w fundacji od stycznia 2018. Bardzo się cieszę że mogę się spełniać w tej roli, pomagając wszystkim zwierzakom.
Katarzyna Niesobska-Łacny, Maciej Łacny

Katarzyna Niesobska-Łacny, Maciej Łacny

Rodzina wolontariacka w duecie

Jesteśmy wolontariuszami Oleśnickich Bid od marca 2016 roku. Najważniejsza dla nas jest pomoc zwierzakom, które z różnych przyczyn nie mają domu i straciły zaufanie do ludzi. W tą pomoc wkładamy całe swoje serce i wolny czas. Sami posiadamy 3 psy (,w tym 2 przygarnięte) i jednego kotka. Dzisiaj wiemy, że bycie wolontariuszem to bardzo poważne i odpowiedzialne zajęcie i jak ważne jest dzielenie się sobą.Obserwowanie, jak zlękniony pies staje się szczęśliwy, jak zaczyna się z nami bawić i merdać ogonem – to prawdziwa „zapłata”. Najszczęśliwsza chwila to ta, kiedy pies znajduje swój nowy, szczęśliwy dom.
Agata i Marcin Knapik

Agata i Marcin Knapik

Wolontariusze

Mąż i żona, rodzice dwóch kotów i jednego psa. W Oleśnickich Bidach występujemy jak bliźniaki syjamskie – zawsze w parze. Wolontariat jest dla nas możliwością wyrwania się z wirtualiów korpoświata i realnego wpływu na komfort życia kilku cudownych stworzeń. Daje nam ból pleców i lekkość duszy.
Dominika Łaskawska

Dominika Łaskawska

Wolontariusz

Nazywam się Dominika. Od września 2018 roku pomagam w wolontariacie. Uczęszczam do liceum, a swoją przyszłość wiążę z pomaganiem bezdomnym zwierzętom. Jeżdżenie do azylu jest dla mnie ważną częścią życia; sprawia mi to ogromną satysfakcję z tego co robię. Zwierzęta odgrywają dużą rolę w moim życiu.
Kampanie

  • KALENDARZ 2021

  • DZIEŃ KUNDELKA

  • AKCJA STERYLIZACJI

Akcje stałe