Działacze

Izabela Klapińska

Izabela Klapińska

Prezes

Z wykształcenia informatyk. Z zamiłowania behawiorysta i trener właścicieli psów oraz groomer. W domu mieszkam z dwójką dzieci, mężem i dwoma psami rasy border collie-Toro i Shira, które na co dzień pomagają mi w pracy z trudnymi psami. W gospodarstwie mamy także inne zwierzęta: świnkę wietnamską, owce. Prowadzę ośrodek terapii zachowań i w fundacji zajmuję się problemowymi psami oraz oceną psów do adopcji. Mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że moje życie zeszło na psy:)

Mirela

Mirela

Vice Prezes

32 lata, miłośniczka psów, właścicielka znajdy ze śmietnika, zaangażowana w walkę o prawa zwierząt i poprawę ich bytowania, pasjonatka kuchni roślinnej.

Anna Dudek

Anna Dudek

Przewodnicząca Rady Nadzorczej

Matka Polka pracująca w korporacji i w zaciszu domowym. Kobieta sukcesu, a sukces to cudowna córka, niesforna nastolatka. Pasjonatka literatury różnej, a w szczególności fantasy. Osobista posiadaczka kotki oraz kota, a w przyszłości z pewnością i psa. Od niedawna zaangażowana w opiekę nad 4-nożnymi podopiecznymi Oleśnickich Bid.

`

Małgorzata Chojaczyk

Małgorzata Chojaczyk

Rada Nadzorcza

Od niedawna jestem mamą, rola ta pochłania większość mojego czasu. W domu mamy psa i kota z azylu. Z wykształcenia jestem zootechnikiem. Uwielbiam przebywać wśród zwierząt, obserwować je, uczyć się ich zachowania. Dzięki wolontariacie mogę spełniać swoje marzenia i pracować ze zwierzętami oraz pogłębiać swoją wiedzę na ich temat! Lubię spacery, czasami przeczytać coś lekkiego lub oglądnąć fajną komedie. Dużo radochy sprawia mi gdy mogę coś dobrego ugotować, czy upiec.

Magdalena Gmyrek

Magdalena Gmyrek

Sekretarz

Pracująca mama dwójki dzieci, uwielbiam dobrą książkę, włoską kuchnię, azyl  oraz moją wypielęgnowaną działkę. Od zawsze chciałam pomagać braciom mniejszym i zwalczać bezdomność zwierząt. Jestem posiadaczką 3 kotów.

Anna Krysiak

Anna Krysiak

Opiekun wolontariatu

Z wykształcenia administratywistka, technik weterynarii.
Obecnie mama 24 h/dobę. Zwierzęta są moją pasją. Walczę o poprawę losu zwierząt, które przebywają w rażących warunkach. Z Fundacją Oleśnickie Bidy zawiązana jestem od samego początku. Zajmuję się wolontariatem.
Co siejesz, to zbierasz. To co dajesz, to dostajesz

Marek Jański

Marek Jański

Wolontariusz

Mam na imię Marek, mam 33 lata w życiu najwięcej satysfakcji sprawia mi pomoc innym ludziom i zwierzętom stąd praca w wolontariacie. Pozdrawiam.

Katarzyna Maksyminko

Katarzyna Maksyminko

Wolontariuszka

Nazywam sie Katarzyna Maksyminko i mieszkam w Oleśnicy. Lubię kiedy coś się dzieje więc oprócz pracy, tańca i szkoły odnalazłam się w roli wolontariusza w Fundacji Oleśnickie Bidy. Uwielbiam przyjeżdżać na azyl i zajmować się naszymi kochanymi mordkami. Myślę, że zwierzęta są stworzeniami kochającymi bezwarunkowo więc My powinniśmy podarować im bezinteresowną pomoc. I tak się dzieje właśnie tu- na azylu.

Aneta

Aneta

Wolontariuszka

Zwierzęta to moja pasja. Uwielbiam je obserwować i spędzac z nimi czas. Zasługują na szacunek i troskę. Wolontariat na Azylu daje mi wiele radości. Wierzę w to, że spacery, drapanie za uszkami i wspólne zabawy dodają zwierzakom odwagi, a widok radosnych mordek i merdających ogonków motywuje mnie do tego jeszcze bardziej.

Basia Dudek

Basia Dudek

Wolontariuszka

Miłośniczka zwierząt i sztuki Zdzisława Beksińskiego, domorosły mól książkowy. W wolnych chwilach zatraca się w świat muzyki i gier komputerowych.

Agnieszka

Agnieszka

Wolontariusz

Agnieszka- Na co dzień pracuję jednak wolny czas lubię spędzać aktywnie. Nie lubię nudy. Pomoc słabszym i potrzebującym zwierzetom jak i ludziom jest dla mnie najważniejsza. Widok radosnego psa machajacego ogonem jest świetną motywacją do działania na ich rzecz.

Agnieszka

Agnieszka

wolontariusz

Nazywam się Agnieszka, mam 21 lat. Jestem wolontariuszką od około pół roku. Uwielbiam pomagać w schronisku, ponieważ mogę być blisko zwierząt, które kocham.

Katarzyna Niesobska-Łacny ,Maciej Łacny

Katarzyna Niesobska-Łacny ,Maciej Łacny

rodzina wolontariusz w duecie

Jesteśmy wolontariuszami Oleśnickich Bid od marca 2016 roku. Najważniejsza dla nas jest pomoc zwierzakom, które z różnych przyczyn nie mają domu i straciły zaufanie do ludzi. W tą pomoc wkładamy całe swoje serce i wolny czas. Sami posiadamy 3 psy (,w tym 2 przygarnięte) i jednego kotka. Dzisiaj wiemy, że bycie wolontariuszem to bardzo poważne i odpowiedzialne zajęcie i jak ważne jest dzielenie się sobą.Obserwowanie, jak zlękniony pies staje się szczęśliwy, jak zaczyna się z nami bawić i merdać ogonem – to prawdziwa „zapłata”. Najszczęśliwsza chwila to ta, kiedy pies znajduje swój nowy, szczęśliwy dom.

Kampanie

  • Przekaż nam swój 1%

    https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000601982/

  • Podsumowanie Roku 2018

  • Perełki Oleśnickich Bid

Akcje stałe