Marzenia budują naszą przyszłość. 🍀

Wszystko zaczęło się od prostego pragnienia – chcieliśmy, żeby bezdomne zwierzęta miały szansę na nowe życie.
Udało się nam stworzyć dla nich schronienie, azyl, w którym są bezpieczne i kochane. 💞

Następnym celem było podłączenie prądu, co udało się nam osiagnac w lutym tego roku. 👍

Krokiem milowym było uzyskanie dostępu do bieżącej wody. Do tej pory nasi wolontariusze wozili ze sobą duże butelki z czystą wodą, którą mogli napełniać miski naszych podopiecznych.
W czwartek z naszego kranu poleciała pierwsza kropla 
Coś co dla innych w naszym otoczeniu jest czymś zupełnie normalnym, u nas wywołuje prawdziwą euforię, szczególnie dlatego, że walczyliśmy dzielnie przez ponad rok i mimo wielu przeszkód – udało się nam. 

W tym miejscu chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Panu Zbigniewowi Sikorze z firmy ” Instmont”, który nadzorował cały proces. Dziękujemy za nieugiętość i wielką wytrwałość w dążeniu do celu, gdyż perypetii było wiele!

Teraz o pomoc chcemy zwrócić się do Państwa, ponieważ wyznaczyliśmy sobie nowy priorytet, na który potrzebujemy środki finansowe.
Uruchomiliśmy zbiórkę na szpitalik, który chcemy umieścić na azylu – ważne jest, żeby zwierzęta po wypadkach, po zabiegach, a także te chore, miały ciepłe i spokojne miejsce, które pozwoli im szybciej dojść do siebie.
Fundusze ze zbiórki pomogą podjąć nam w tym celu konkretne działania, bo przecież marzenia się spełniają… ale nigdy tym, którzy tylko marzą.”