Kochani,
jak wiecie z naszej relacji, intensywnie pracujemy nad budową nowego azylu. W tak zwanym międzyczasie zajmujemy się psami w starym miejscu. Tak wiele rzeczy, jak tylko się da, robimy własnym sumptem. Dziś, od 7 rano, poświęcając wolną niedzielę, kosztem odpoczynku, czasu spędzonego z rodziną, wykonywaliśmy prace fizyczne niezbędne do ogrodzenia terenu i budowy dojazdu z parkingiem. Niestety nie wszystko możemy zrobić sami lub dostać za darmo- znaczną część materiałów lub usług musimy kupić, choć Przedsiębiorcy liczą nas „po kosztach”, za co jesteśmy im niesamowicie wdzięczni.
Do zapłaty mamy kilka faktur opiewających na duże kwoty- no cóż, budowa azylu dla zwierząt to zdecydowanie „ciastki z kremem” niż „bułki z masłem”.
Cały czas liczymy na Wasze wsparcie: zarówno fizyczne- można przyjść popracować z nami lub „oporządzić” nasze psiaki w starym miejscu, adoptować psa lub kota, przyjąć zwierzaka na dom tymczasowy lub pomóc nam pokryć koszty budowy nowego azylu  korzystając z opcji PayPal na naszej stronie:
http://olesnickiebidy.pl/jak-pomoc/darowizny/

Za każdą pomoc – dziękujemy!