Kochani,
sprawa jest bardzo poważna. Zwierząt pod opieką mamy bardzo dużo, a zgłoszeń i próśb o pomoc, w tym od gmin i instytucji państwowych dostajemy tak wiele, że nie sposób tego zliczyć.
Nasze prośby i apele o sterylizację kotów i psów najczęściej są traktowane ze złością, ignorancją właścicieli, wiele osób nie widzi nic niestosownego w rozmnażaniu swoich zwierząt, bo przecież szczeniaki szybko znajdą domy. Równie łatwo przychodzi decyzja o kupnie/ wzięciu szczeniaka, a później pozbyciu się go, bo alergia, przeprowadzka, brak czasu, nieznośny pies….-a wy, fundacja, od tego jesteście, żeby moją ludzką głupotę i nieodpowiedzialność ZABRAĆ jeszcze dziś.
Adresatka do obroży? Pffff, po co!!!!

Obecnie mamy aż nadmiar zwierząt i jeszcze więcej długów, adopcje stoją, a potrzeb interwencyjnych jest coraz więcej.

Nasze możliwości pomagania są ograniczone przez braki miejsca i funduszy. Uwielbiamy, kiedy anonimowi hejterzy piszą na MojaOlesnica.pl, że przecież fundacja to powinna: mieć za darmo, mieć pieniądze, robić to, robić tamto, MUSI jechać o północy, zabrać kota, zabrać psa, a jak tego nie robią to są takie, owakie, nieudolne nieroby.

Robimy tyle, ile możemy i za tyle, ile mamy.
Zbudowaliśmy niemal od podstaw nowy azyl, jeździmy na interwencje, szukamy nowych domów, od ponad 4 lat ŻADEN pies z terenu Oleśnicy nie wyjechał do schroniska. Leczymy chore psy i koty, sterylizujemy je. Wydajemy pieniądze na paliwo, telefon, leczenie, usługi weterynaryjne, rękawiczki jednorazowe, dezynfekcje, środki czystości, worki na śmieci, płacimy księgowej za rozliczenia, mamy psy u behawiorysty na terapii. Wiele z tych rzeczy kupujemy sami za własne pieniądze. Utrzymujemy się tylko z datków od Was.
Prosimy, pomóżcie nam spłacić nasze długi. Od tego zależy, czy będziemy w stanie funkcjonować dalej i realizować nasze zadania. Pomóc można przelewem na konto, opcją PayPal lub biorąc udział w naszym bazarku.
Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy!
PS. Pomóc można również udostępniając nasz post i nasze psy i koty do adopcji
http://olesnickiebidy.pl/jak-pomoc/darowizny/