Jeżyna to młoda 10 miesięczna suczka która swoje życie spędziła z matką żyjąc dziko.Trafiła do nas z autostrady S8 kompletnie nie znając człowieka.Proces socjalizacji jest bardzo długi ponieważ Jezyna w swoim życiu nie spotkała w okresie szczenięctwa człowieka.Dlatego też po wstępnym okresie pracy u naszej behawiorystki trafiła na azyl w celu poznania wielu ludzi.Tu chodzi na spacery z wolontariuszami i uczy się że człowiek jest bezpieczny.

Aktualizacja: Jeżynka w ostatnim czasie przeszła ogromną zmiane. Jej dystans do człowieka sie zmniejszył, sama lgnie do człowieka, dlatego jest już gotowa do adopcji.

„Śliczna sunia, wiek 1 rok, charakterna dziewczyna, Jeżynka to nasza azylowa gwiazdka, bardzo lubi zabawy z innymi psami, ruch oraz figle, przyszedł czas na szukanie jej domu, poszukiwany dom z podwórkiem bo Jeżynka żle czuje się w małej przestrzeni, oraz kochający ludzie, Sunia była wychowywana przez zdziczałe suki. Mieszkały w lesie i na polu. Jeżynka też nie ufała człowiekowi, ale dzięki naszej behawiorystce bardzo dobrze sobie radzi, pragnie kontaktu z człowiekiem, zaczepia i domaga się uwagi, nauczyła się chodzić na smyczy.Posiada aktualną książeczkę zdrowia oraz jest wysterylizowana. tel 531111336”