10 czerwca 2017 r.

Finał dzisiejszych prac…
„Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie” Wisława Szymborska
20 miesięcy naszej historii… czas na coś nowego, na kolejne 20 lat.
Możecie nas wspomóc cegiełką:
https://pomagam.pl/bidynowyazyl

11 czerwca 2017 r.

Od rana działamy na nowym miejscu. Jest moc! A Was tradycyjnie prosimy o wsparcie. Wasze wpłaty schodzą nam na bieżąco na materiały. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy.

12 czerwca 2017 r.

Upalny poniedziałek, nie zwalniamy tempa!
Dzisiaj, dzięki niezawodnemu wrocławskiemu oddziałowi Credit Suisse, gościliśmy ekipę prawdziwych profesjonalistów- idealny DreamTeam! Dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie i pomoc, za cały Wasz wysiłek włożony w to, aby nasze oleśnickie bidy miały swój bezpieczny azyl.
DZIĘKUJEMY!

15 czerwca 2017 r.

Dzis pomimo święta nie zwalniamy tempa!
Pracujemy od rana i spelniamy dobry uczynek- żeby nasze bidy mialy nowe schronienie.
Tajson już sobie wybrał nowy apartament.

Dzisiejszy dzień, pomimo tego, że to święto, dla nas zaczął się o 9 rano i skończył 2 godziny temu… 11 godzin pracy fizycznej. Udało nam się zamknąć teren ogrodzeniem z siatki, zrobić szalunek do podłogi w kojcach, przygotować podłoże do wylania betonu, pomalować piętro i schody, „przejechać Knaufem” parter, pomalować go, obłożyć regipsem dwa pomieszczenia i wiele innych drobniejszych prac. Padamy z nóg, ale jutro od 9 rano kolejny intensywny dzień. Cały długi weekend poświęcamy na prace.
Niestety, pomimo naszych apeli i próśb nie zgłaszają się chętni do pomocy i wszystko robimy sami…
…może nawet to rozumiemy…. ciągle tylko prosimy o pomoc, o pieniądze na budowę… a przecież Fundacja „powinna” mieć za darmo, leczenie, paliwo, materiały, ktoś „powinien dać”, ktoś „powinien zrobić”…
….ten ktoś, to MY i WY. Jak my nie zrobimy, to nie zrobi tego za nas nikt inny. Jeśli Wy nam nie pomożecie, to nie zrobi tego nikt inny.
Codziennie dostajemy wiadomości i prośby o zrobienie interwencji, przyjęcie kotki z małymi, przyjęcie szczeniaków, przyjęcie psa, bo ktoś „musi” oddać pilnie… Państwo widzą nasze rozebrane kojce, wielki plac budowy,widzą apele o pomoc, ale, w końcu Fundacja „powinna”, a jak nie, to napiszemy potem w internecie, że bidy takie czy owakie…
Idziemy spać z głową pełną niepokoju jak zapłacimy w poniedziałek rachunki i faktury, bo konto świeci pustkami. Idziemy spać zmęczeni, ale pełni wiary w to, że jutro damy z siebie znów 300%, bo nasze psy czekają i mają tylko nas.
I Was.

16 czerwca 2017 r.

Podłoga w kojcach wylana, gruz na drogę usypany.
My od 9 rano ciężko pracujemy- wielu z nas nie tak wolałoby spędzać długi weekend. Wybraliśmy jednak pomoc zwierzętom i wiemy, że nie możemy ich zawieść. Nasi znajomi i rodziny odpoczywają, bawią się, imprezują przy grilach- nas gonią terminy, faktury, kolejka zwierząt potrzebujących pomocy.
Nieustająco prosimy Was o wsparcie- przelew na konto, PayPal, opcja Przekaż datek na fb lub nasza zbiórka na siepomaga.
Dziękujemy!

Nasza Prezes i niezastąpiona behawiorystka Izabela Klapińska jest również bardzo zdolnym operatorem kamery, reżyserem i montażystą w jednej osobie.
Obejrzyjcie filmik, który nagrała specjalnie dla Was, aby pokazać rozmiar i postęp naszych prac budowlano-remontowych na nowym miejscu.
Jest nam ciężko, ale walczymy, nie poddajemy się!
Jeśli uważasz, że nasz praca ma sens, wspomóż nas tutaj:
https://pomagam.pl/bidynowyazyl
lub tutaj:
http://olesnickiebidy.pl/jak-pomoc/darowizny

Dziękujemy!